Wyjazdy służbowe

Podróż służbowa to dziś nieodłączna część biznesu.

Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu.

Gwarantujemy profesjonalna obsługę firm , rabaty dla stałych Gości ,atrakcyjne cenowo pakiety z wyżywieniem BB, HB, FB i AI, oraz ułatwienia w rozliczeniach księgowych.

Gwarantujemy dobrą kuchnię po ciężkim dniu pracy ,jak również komfortowy pokój do odpoczynku przed kolejnym dniem w podróży.

Każde spotkanie służbowe, szkolenie czy impreza integracyjna wpływa na wizerunek Państwa firmy. Od wyboru hotelu konferencyjnego może zależeć powodzenie organizowanego przedsięwzięcia biznesowego. Ogromne znaczenie ma dostęp do w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, eleganckich sal szkoleniowych, rozbudowanej bazy gastronomicznej, a także lokalnych atrakcji.

Oferujemy komfortowy pobyt dla firm i klientów biznesowych w mieście Zgierz. Do dyspozycji gości oddajemy przestronne pokoje z dostępem do internetu, bezpłatny parking oraz doskonale zaaranżowane sale bankietowe. Zapraszamy również do korzystania z usług Restauracji Folwark. W bogatym menu znaleźć można zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i wyszukane przysmaki z różnych stron świata.

Dzięki dogodnej lokalizacji obiektu szybko dotrą Państwo do pobliskich miast, takich jak Łódź, Kutno, Łowicz czy Łęczyca. Wierzymy, że pobyt w naszym hotelu będzie dla Państwa okazją do wypoczynku i nawiązania nowych znajomości biznesowych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szczegóły współpracy:

  • Borys Antczak
  • Tel.: 889 220 396
  • Email:Manager@folwarkzgierz.pl